O firmě

Společnost M+M MARKET, spol. s r.o. vznikla v roce 1999 jako velkoobchod topenářským materiálem. V průběhu svého působení na českém trhu se její sortiment stále více soustředil kolem plynu, jeho regulace, filtrace a všech armatur a prvku, které mají blízko k tomuto odvětví.

Stěžejním krokem a konečnou profilací nabízeného sortimentu bylo v roce 2003 podepsání výhradního zastoupení s rakouskou společností HEAT Group. Mateřský závod i jeho dceřiné společnosti tvoří svou produkcí ucelené systémy pro plynárenský průmysl. Jeho nejznámější dceřinou společností je Maďarská společnost GÁZGÉP z jejichž produkce jsou na českém trhu nejznámější domovní regulátory tlaku plynu řady KHS a EKB. Naším cílem je stabilizovat obchod s těmito výrobky a rozšiřovat nabídku o další komponenty bezprostředně se týkajících regulátorů tlaku plynu. V současné době jsou v naší nabídce plastové skříně dvou renomovaných výrobců fa. MADEKOP a SAIFEL jako prázdné i jako stále oblíbenější kompletní sety pro rychlou a snadnou montáž domovní přípojky. Dále jsme rozšířily nabídku o plynové filtry, přechodky plast ocel, atypické regulátory (tzn. regulátory jejichž parametry jsou nastaveny dle požadavků zákazníka, průtok výstupní a vstupní tlak atd.), velké regulátory a regulační sady (až do průtoku 25.000 m3/h), odorizační jednotky, výměníky pro ohřev plynu, průmyslové filtry-separátory atd.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a rádi bychom vám nabídli svoji pomoc při řešení Vašich problémů v plynárenském průmyslu.
Všechna práva vyhrazena. © 2005 - 2013 by M+M Market.cz